Bosch automobilių servisasTinklaraštisĮ ką reikia atsižvelgti, kai perkate akumuliatorių?

Į ką reikia atsižvelgti, kai perkate akumuliatorių?

Dėl pastoviai augančio elektroninės įrangos kiekio ir tokių naujų technologijų, kaip "start/stop" sistema ar energijos rekuperacijos funkcijos, šiuolaikiniuose automobiliuose tampa reikalingi galingi akumuliatoriai. Dėl dažno variklio paleidimo paprasti energijos šaltiniai greitai išeikvojami.

 "Bosch“ akumuliatorius: Palyginimui, tokie ypatingi „Bosch“ akumuliatorių modeliai, kaip S5 AGM ir S5 EFB, užtikrina daug daugiau galios ir gali atlaikyti daug įkrovimo ciklų. Mūsų dirbtuvėse dirbantys ekspertai maloniai jums patars, nes pigesnis akumuliatorius ne visada yra geriausias pasirinkimas. Taip pat reikėtų atminti, kad, saugumo sumetimais, keleivių zonoje montuojami akumuliatoriai turi būti apsaugoti nuo sprogimų bei rūgšties nutekėjimo.

 

 

Kodėl svarbu tikrinti akumuliatorių?

Ar numanote, kokia dabartinė jūsų akumuliatoriaus būklė? Daugelis vairuotojų apie tai turbūt nė nepagalvoja, kol akumuliatorius nesugenda ar transporto priemonė tiesiog nebeužsiveda. Geriausias sprendimas – reguliariai tikrinti akumuliatorius „Bosch Car Service“ autodirbtuvėse. Juk geriau skirti kelias minutes dirbtuvėse nei sugedus transporto priemonei pagalbos laukti kelias valandas.

Mechanikas tikrina akumuliatoriųPatys galite atlikti šį tikrinimą naudodamiesi „Bosch“ C3 ar C7 akumuliatorių įkrovikliais. Taip užtikrinsite, kad akumuliatoriai yra paruošti veikti ir visiškai įkrauti – greitai, paprastai ir visiškai saugiai. Naudojantis C7 įkrovikliu mygtuko spustelėjimu galima pakartotinai įkrauti visiškai iškrautus akumuliatorius.

 

 

 

 

 

Kokia yra pagrindinė gedimų priežastis?

Ar žinojote, kad tik vieną iš trijų variklio nepaleidimo atvejų sukelia akumuliatoriaus defektas? Ne visada pats akumuliatorius yra problemos priežastis. Kiti automobilio komponentai taip pat gali įtakoti gedimus. Kitaip tariant: pakeitus akumuliatorių problema savaime neišsprendžiama, jei Jūsų transporto priemonė neužsiveda. Todėl patariama atsižvelgti į kitas galimas priežastis, kad išvengtumėte dar vienos kelionės į dirbtuves – taip nešvaistysite laiko, pinigų ir bus mažiau nepatogumų.

 


Kokios yra dažniausios trikčių priežastys?

Be itin ilgų laikotarpių, kai akumuliatorius nenaudojamas, vienas pagrindinių akumuliatorių trikčių priežasčių yra vadinamasis visiškas iškrovimas. Tokiu atveju, vienu metu išeikvojama visa galia. Akumuliatoriui padaryta žalia priklauso nuo to, kiek laiko nebuvo važiuota transporto priemone. Pasekmės: energijos praradimas, negalima įkrauti iš naujo, labai sutrumpinamas akumuliatoriaus eksploatacijos laikas.

Kodėl žiemą iškyla specifinių problemų?

Tikriausiai nustebsite, bet akumuliatoriams tinka šaltas oras. Karštais vasaros mėnesiais akumuliatoriai dėvisi daug labiau nei šaltais žiemos mėnesiais. Vis dėlto, dėl tirštesnės šaltos variklio alyvos akumuliatorius apkraunamas daugiau ir dėl to gali atsirasti defektų.

Ar galite padėti savo automobilio akumuliatoriui?

„Bosch“ C3 ir C7 akumuliatorių įkrovikliai greitai ir paprastai įkrauna akumuliatorius. Įkrovikliu C7 visiškai be pastangų galite netgi pakartotinai įkrauti visiškai iškrautus akumuliatorius. Todėl žiemą važinėsite be jokių problemų. Daugiau informacijos apie „Bosch“ akumuliatorių įkroviklius, naudingus priedus ir akumuliatorių įkrovimą sužinosite apsilankę akumuliatoriaus įkroviklių tinklalapyje.

Ar saugu pakartotinai įkrauti akumuliatorius?

Nesijaudinkite! Elektroninė „Bosch“ C3 ir C7 akumuliatorių įkroviklių įkrovimo sistema automatiškai patikrina, kiek reikia įkrauti Jūsų automobilio akumuliatorių ar kiek galios jis gali priimti – nepriklausomai nuo naudojamo akumuliatoriaus tipo. Pakartotinai įkrauti yra visiškai saugu bet kokiu atveju: kadangi valdoma vieno mygtuko spustelėjimu, įtaisu beveik neįmanoma pasinaudoti netaisyklingai – netgi neteisingai prijungus prie polių, gnybtais srovė nebus tiekiama. Tai reiškia, kad automobilio akumuliatorių galite įkrauti visiškai saugiai ir, jei reikia, neišėmus jo iš automobilio.

 

 

 

 

Turite daugiau klausimų ar pageidavimų?

Mes esame laimingi, galėdami pateikti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir pageidavimus.
Susisiekite su mumis tel. 8 626 26116 arba rašykite el. laišką: info@pamariostarta.lt

Mes laukiame Jūsų žinučių!